STRONA GŁÓWNA KONTAKT OFERTA O FIRMIE SZABLONY AUKCJI SZABLONY ŚWIĄTECZNE STRONY WWW STRONY CMS LOGA FIRMOWE LAYOUTY OBRÓBKA GRAFICZNA


 
Jak długo realizowane są zlecenia?
Zlecenia na ogół realizowane są w 1-4 dni roboczych.


Kiedy dokonuje zapłaty?
Zleceniodawca dokonuje 50% wpłaty po zleceniu zamówienia i 50% wpłaty po akceptacji projektu.


Co w przypadku kiedy projekt nie przypadnie mi do gustu?
Jeszcze nigdy jak do tej pory a zrealizowaliśmy setki zleceń co można zaobserwować po naszym bogatym portfolio nie zdarzyło się, że klient był niezadowolony po obejrzeniu projektu. Jednak gdy nastąpi taka sytuacja dokonujemy poprawek projektu aby klientowi przypadł do gustu.


Jakie są wstępne ustalenia?
Wstępne ustalenia są po to aby uniknąć nieporozumień i ustalić charakter projektu aby Zleceniodawca zadowolony był z projektu w momencie pierwszego z nim kontaktu.

Co w przypadku kiedy nie znam HTMLa? Czy dam radę wstawić i obsługiwać szablon?
Tak oczywiście szablon dostajecie państwo w pliku tekstowym, który wkleja się do edytora szablonów aukcji, a później uzupełnia w treści w edytorze wizualnym allegro, czyli krótko mówiąc jak w Wordzie.


Czy szablon aukcji mogę wykorzystywać w innych serwisach aukcyjnych niż tylko w Allegro?
Szablon wykorzystywać można w każdym serwisie aukcyjnym, w którym dostępny jest edytor WYSIWYG (praktycznie taki edytor dostępny jest w każdym serwisie aukcyjnym).


Czy w przypadku kiedy będę chciał wprowadzić więcej treści do szablonu niż jest to przewidziane w projekcie?
Szablon automatycznie przystosowuje się do ilości wprowadzanego tekstu rozciągając swoje okienka w pionie.


Chciałem zamówić stronę www ale nie znam HTML. Jak ją później obsługiwać?
Wykonujemy strony, które oparte są o systemy CMS, w których nie trzeba znać HTML a strona uzupełniana jest po zalogowaniu do niej w edytorze WYSIWYG.


Co to jest ten WYSIWYG?
WYSIWYG to edytor w którym treści uzupełnia się jak w edytorze tekstowym, wstawia w prosty sposób zdjęcia, tworzy tabeli itd.


Co z przeniesieniem praw autorskich?
Majątkowe prawa autorskie przechodzą na Zamawiającego w momencie uiszczenia pełnej opłaty za wykonanie zlecenia. Na prośbę klienta wysłana zostaje pisemna umowa o przeniesienie praw autorskich.


Jeżeli macie jeszcze państwo jakieś pytania proszę pisać. Umieszczać je będziemy systematycznie w dziale FAQ.


                                    Polecany tani hosting dla osób prywatnych   

                                   Darmowe narzędzia do obsługi aukcji
szablon allegro, szablon aukcji, szablon ebay, szablony do aukcji, szablony aukcyjne, szablony świąteczne, szablony wielkanocne, świąteczne szablony allegro, świąteczne szablony aukcji, świąteczne szablony, wyjątkowe szablony aukcji, strona www, wizytówka www, strona cms, projekty graficzne, projekt graficzny, projekty www, layout, layouty www, sklepy internetowe, sklep internetowy, layout sklepu, szablony www,